Provádíme různorodé zemní práce

Potřebujete cokoliv, co souvisí s prací na zemi a v zemi? Potom nás neváhejte kontaktovat. Zemní práce jsou jedním z hlavních oborů naší činnosti. Dokážeme zrealizovat výkopy základů u rodinných domů, i u řady jiných nemovitostí. Též vykopeme potřebné přípojky na kanalizaci, ale i vodu a energie. Pomůžeme i při řešení odvodu odpadních vod, s výkopem jámy pro umístění jímky nebo septiku.
Zemní práce dokážeme nabídnout i v souvislosti s požadavkem na úpravu terénu. Zajistíme potřebné skrývky zeminy, či klasické terénní úpravy. Naše zkušenosti a techniku můžete využít i při realizaci zahrad, jako jsou výkopy bazénů, stejně jako zahradních jezírek, nebo při snaze vytvořit chtěné terénní nerovnosti určené k zatravnění.

Pracujeme rychle a spolehlivě

Díky bohatým zkušenostem v oboru zemních prací si poradíme s každou zakázkou. Pokud jste váš požadavek nenašli v uvedeném výčtu, kontaktujte nás a jistě najdeme společnou řeč.

Používáme špičkovou techniku

Veškeré stavební práce zvládneme rychle, kvalitně, podle smlouvy nebo projektu. To vše nejenom díky zkušenostem, ale i díky kvalitní technice, kterou obsluhují naši vyškolení zaměstnanci. Veškerou techniku zvolíme podle typu a rozsahu samotných zemních prací a terénních úprav. Její využití je samozřejmě zahrnuto ve výsledné ceně, u které garantujeme její dodržení.