Nabízíme stavební práce širokého rozsahu

Naše společnost má široký záběr. Díky němu můžeme nabídnout v podstatě jakékoliv stavební práce. Primárně se zaměřujeme na ty zednické. Zvládáme rekonstrukce bytových jader včetně obložení, stejně jako klasické vyzdívání, či práce na fasádách. Tedy kompletní zednické práce, s využitím kvalitních materiálů.
Samozřejmostí je i zajištění bouracích prací, nebo veškeré zemní práce. Díky našemu týmu a externím subdodavatelům dokážeme zajistit i práce izolatérské, tesařské, klempířské nebo šamotářské. Tedy vše, co souvisí s výstavbou, nebo rekonstrukcí. Naším cílem je zrealizovat zakázky stavebních prací komplexně, přesně podle přání vás zákazníků.

Včetně práce ve výškách

Zvládáme nejenom pozemní stavební práce, ale poradíme si i s prací ve výškách. Veškeré lešenářské práce a služby samozřejmě taktéž zajistíme.

U jakékoliv nemovitosti

V oboru stavebních prací se specializujeme na širokou škálu nemovitostí. Pomůžeme vám zrekonstruovat váš byt, stejně jako lze naše služby využít v případě stavby rodinného domu. Nejsou nám cizí ani práce na různých rekreačních objektech, typu chat nebo chalup. Zkušenosti máme se stavebními pracemi i v komerčním segmentu. V rámci kanceláří, stejně jako v souvislosti s výrobními, nebo skladovacími prostory.